..... So what now?

25. ledna 2014 v 19:10 | Mo |  Updates

Wow, ten pocit, když se po té dlouhé době ocitnete na místě, kde se událo tolik krásných i zlých vzpomínek ... <3

Asi si všichni říkáte, co tu ještě dělám. Tento blog jsem zrušila s tím, že se nikdy nevrátím, na mém osobním blogu jsem taky napsala, že mi One Direction už nejsou tak blízcí jako kdysi, ale víte vy co? Ti blázni jsou důvodem proč tu jsem. Ani nevíte kolikrát napadli moje myšlenky a moje srdce se slovy 'Jak jsi mohla zrušit blog, který tě bavil jako žádný jiný předtím?' 'Jak jsi mohla zrušit tak krásné vzpomínky a všechny je jen tak odhodit do nejtemnější kouta svojí duše?' 'Proč si tak krutá?' 'Proč jsi zrušila ten blog, když ti na něm tak záleželo a tak hrozně moc sis užívala přidávání všech těch věciček?' ...... Achjo! Ani nevím, proč jsem tehdy udělala tak unáhlený závěr :( Každopádně já osobně bych to chtěla nebo spíše ty časy tohoto blogu bych chtěla vrátit zpět. Nevím jak vy, ale tento blog mi celkem chybí :( :)) .... Proto tu teď píšu tenhle článek,... myslíte, že se najde vůbec někdo, kdo by byl rád za obnovu tohoto blogu? Budu ráda, když mi jakýmkoli způsobem dáte vědět, že ta obnova bude stát za to. Potřebuju vědět, jestli sem bude někdo chodit, potřebuju vědět, že to nedělám pro nic za nic .... prosím :)

Přemýšlím i o tom, udělat tu takový 1D News Team. Jednoduše řečeno, že bych tu neblogovala sama :) Ale s dalšími pár adminami :) Pokud by teda měl někdo zájem :) Uvidím podle ohlasů,.... jediná věc, kterou teď potřebuju na 100% vědět je váš názor na obnovu blogu, a jestli by jste za takovou obnovu byly rádi :)))

Předem děkuju všem lidem, kteří se vyjádří :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 25. ledna 2014 v 20:19 | Reagovat

O tomhle blogu jsem nikdy neslyšela, ale řeknu jen jedno půjdu tam, kam půjdeš ty kdykoliv...pravidelně budu sledovat tenhle blog jen kvůli tobě a začnu je poslouchat jen kvůli tobě :3 :DDD

2 Dexie Dexie | Web | 25. ledna 2014 v 21:13 | Reagovat

PROSÍÍÍÍÍÍM!!!!!!!!!!!!!!!! ANOOOOOOO!!!!! To je má odpověď!!! Promiň za spam, ale já tu momentálně skáču do stropu radostí!!!!!! :**** Panebože....já mám asi infarkt!! Vrať se mi, broučínku! Moc tě prosím! :3333 Klidně ti pomůžu rozhlásit, že to tu zase funguje a no nemůžu ti slíbit, že ti nějak záasadně pomůžu s novinkami, ale podle času klidně! Prosím, vrať se! :33333 O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama